על הטכנולוגיה

הטכנולוגיה של INNODRAW מבוססת על מספר מרכיבים.

1. מדידת טווח לייזר.

2. מיפוי דיגיטלי.

3. ממשק ידידותי.

4. תוכנה.

5. אינטרנט.

1. מדידת טווח לייזר

בבסיס חמרת המערכת נמצא מד טווח מבוסס לייזר. המכשיר שולח אותות לייזר לכיוון האובייקטים (קירות, שקעים, חלונות וכ'ו) ועל פי האות המוחזר הוא מחשב את המרחק מהמכשיר לאובייקט. בנוסף- מחובר במערכת מכשיר למדידת כיוון, המדווח למחשב על הזווית המדויקת בה נמצא מד טווח הלייזר.

2. מיפוי דיגיטלי

עם הלחיצה על כפתור המדידה, מתקבלים במחשב נתוני המרחק והזווית של האובייקט אותו רוצים למדוד. נתונים אלו מעובדים במחשב ותוצאת החישוב קובעת היכן בדיוק נמצא האובייקט במרחב. בהמשך תהליך המדידה, כאשר מתווספים נתוני שאר האובייקטים, נוצרת במחשב מפה מדויקת של השטח. חישובים- המערכת מאפשרת סוגים שונים של מדידות. לדוגמא: קיר ישר- במקרה זה המודד מכוון ל 2 נקודות אקראיות והמערכת מחשבת ע"פ נוסחה את הקו הישר המהווה את הקיר. קיר עקום- המודד מכוון למספר נקודות לאורך הקיר והמערכת מחשבת את "עקמומיות"  הקיר ובונה אוסף נקודות לאורך כל הקיר- המהווה קירוב מדויק לעקמומיות הקיר. מדידות אימות- המערכת מאפשרת למודד לבצע אימות של דיוק המדידות ע"י ביצוע "מדידות בדיקה ואימות" כאשר המחשב- ע"פ המפה הפנימית המחושבת- מאמת את נתוני בדיקת האימות.

3. ממשק ידידותי

לרשות המודד כלי שרטוט רבים המופעלים בנגיעה על המסך. בתהליך המדידה הרגיל, המודד אינו צריך לתת הוראות כלשהן למחשב. כל שהמודד צריך לעשות הוא לכוון את קרן הלייזר "ולסרוק" את הקירות עם או נגד כיוון השעון. המחשב- באופן אוטומטי- עוקב אחר מיקום קרן הלייזר.ומשלים את המיפוי בעצמו. לאחר גמר המיפוי- המודד יכול להשתמש בשפע הכלים שברשותו על מנת להוסיף מידע רלוונטי להשלמת התמונה הכללית.

4. תוכנה 

בסיום התהליך- מחברת התכנה את כל הנתונים לשרטוט אלקטרוני מושלם בפורמט ייחודי של INNODRAW - הקרוי ELC.

5. אינטרנט 

עם גמר המדידה משדר המודד את השרטוט בלחיצת כפתור אל השרת של INNODRAW. בשרת נרשמים באופן אוטומטי פרטי המדידה, בנוסף- בתאום עם הלקוח השרת ממיר את את פורמט השרטוט לפורמט ספציפי הדרוש ללקוח. כגון: PDF, DXF, DWG, ORD וכ'ו. השרטוט- בצורתו הסופית נשלח אל הלקוח לפי הכתובות שתוכנתו בשרת: מנהל מכירות, מתכנן, מנהל יצור וכ'ו. כמו כן נשלחת הודעת דוא"ל ללקוח, שהמדידה בוצעה והיא זמינה עבור הלקוח באתר שנפתח עבורו ע"י INNODRAW.

כתובתינו: אלכסנדר ינאי 7, פתח תקווה
טלפון: 03-9342193
פקס: 03-9342187
דוא"ל: cadnet9@netvision.net.il